Apator Toruń. Odchodzi czy zostaje?! Klub zaprzecza tym informacjom

Apator Toruń. Odchodzi czy zostaje?! Klub zaprzecza tym informacjom

16/01/2022 Wyłączono przez Michał Malinowski

Apator Toruń. W piątek miało rzekomo dojść do spotkania zarządu Klubu Sportowego Toruń z Tomaszem Bajerskim, którego efektem miało być zakończenie współpracy z managerem. Tak informowały niektóre media oraz sami kibice Apatora Toruń. Co na to klub?

Apator Toruń. Przypomnijmy. Informacje na ten temat przekazali kibice Apatora Toruń na oficjalnym koncie na Facebooku.

– Z wielkim rozczarowaniem przyjęliśmy informację o dzisiejszym spotkaniu na którym klub ma definitywnie podziękować za współpracę Tomaszowi Bajerskiemu. Według naszych informacji nowym menadżerem ma zostać dyrektor sportowy sprowadzony z Wrocławia, czyli teoretyk który nigdy nie jeździła na żużlu – mogliśmy między innymi przeczytać we wpisie na Facebooku.

Jak już wcześniej informowaliśmy na łamach naszego serwisu, temat na linii klub – Tomasz Bajerski miał być procedowany w połowie stycznia. Jak udało nam się dowiedzieć w klubie, w miniony piątek nie doszło do żadnego spotkania.

Trudno więc dziś wyrokować, jaki ostatecznie będzie efekt rozmów z managerem Tomaszem Bajerskim. Jedno jest pewne – kibice Apatora Toruń chcą, by pozostał na swoim stanowisku.

Do tematu będziemy wracać.