Apator Toruń. Ten zawodnik odrzucił ofertę z Torunia!

Apator Toruń. Ten zawodnik odrzucił ofertę z Torunia!

25/01/2022 Wyłączono przez Michał Malinowski

Apator Toruń. Rosjanin Artem Łaguta, aktualny indywidualny mistrz świata na żużlu, przyznał w niedawnej rozmowie z Kanałem Sportowym, że w zasadzie co roku ma propozycję transferu do Torunia. – Powiem od razu szczerze, że Toruń dzwonił co roku. Co roku mam telefony z Torunia i różnych klubów. To nie jest tajemnica – mówił Rosjanin.

Apator Toruń. Rosjanin to jeden z najlepszych zawodników w PGE Ekstralidze, aktualny mistrz świata. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie jego usługami jest duże wśród ekstraligowych klubów.

Jednym z nich był w ostatnich latach Apator Toruń. Rosjanin na antenie Kanału Sportowego przyznał, że co roku ma telefony z Torunia.

– Powiem od razu szczerze, że Toruń dzwonił co roku. Co roku mam telefony z Torunia i różnych klubów. To nie jest tajemnica – mówił Rosjanin.

Na pytanie prowadzącego, Edwarda Durdy oto, czy do Torunia lepiej nie iść, sam zawodnik odpowiedział dość zaskakująco.

– Coś takiego jest. Nie będę mówił o nazwiskach, ale dlatego też się zastanawiałem. Teraz tam się wszystko pozmieniało. Są nowi ludzie, nowa atmosfera. Może wszystko się zmieniło i będzie na plus. Wzięli dobrych zawodników, z którymi będą walczyć o czwórkę czy podium. To będzie mocna drużyna. Ważne żeby była dobra atmosfera i wygrywali mecze – komentował mistrz świata.

Artem Łaguta, podobnie jak Emil Sajfutdinow mieszka w Bydgoszczy.

(Fot. Miłosz Zieliński – Press Foto)